OFF-ROAD CENTRUM Staré Město

Jste zde

OFF-ROAD CENTRUM Staré Město je polygon plný zábavy a adrenalinu. OFF-ROADOVÁ dráha nabízí nevšední zážitek i pro úplně začátečníky. Centrum zapůjčuje vlastní terénní vozy značky Nissan Patrol. Jízda se uskutečňuje pod vedením zkušeného instruktora. Budete řídit tento nefalšovaný terénní automobil, který vás uchvátí svým jízdním projevem bez zásahu elektronických asistentů – jen hrubá síla přenášená na všechna 4 kola. Můžete s sebou vzít až 3 spolucestující. Polygon je vhodný nejenom pro nadšence OFF-ROADOVÝCH vozů, ale i pro kondiční jízdy řidičů záchranných složek, řidičů z povolání a nebo firemní a soukromé akce. OFF-ROAD CENTRUM využívají taky firmy pro zdokonalování svých řidičů terénních vozidel - např. lesníci, energetici, vodohospodáři atd.

 

VOZIDLO:

  • Nissan Patrol je poháněn 6-válcovým vznětovým přeplňovaným motorem o obsahu 2.8L, o přenos výkonu 85 kW se stará 5-ti stupňová manuální převodovka s přídavnou redukční převodovkou.

 

 JAK TO BUDE PROBÍHAT:

  • Usednutím na místo spolujezdce vedle instruktora pro vás začne 10 minut seznámení s vozidlem a tratí. Pokud vás to zajímá, ukážeme vám - jak a kdy se zapínají volnoběžky, redukce, uzávěrka diferenciálu, jak si počínat v terénu, jak sjíždět a vyjíždět svahy, boční náklony a křížení.
  • Konečně sedíte za volantem, řadíte "jedničku" a vyrážíte na 20 minutový zážitek vstříc off-roadové trati pod dohledem instruktora na místě spolujezdce.

 

JÍZDY VLASTNÍM VOZEM

  • Vhodné pro terénní vozy nebo SUV
  • Jízdy probíhají ve vypsaných termínech
  • bez instruktora
  • 3 hodiny jízdy bez ohledu na počet osob v autě
  • v případě zapadnutí Vás vytáhneme

 

 

KONTAKT 

OFF-ROAD CENTRUM STARÉ MĚSTO - Pískovna Boršice, 687 09 

+420 774 71 62 62
info@offroadstaremesto.cz
www.offroadstaremesto.cz 

 

OTEVÍRACÍ DOBA

Jízdy probíhají celoročně dle vypsaných termínů (na fb a www), které se konají jednou až dvakrát měsíčně o víkendech. Jezdíme za každého počasí.

Tyto stránky byly vyrobeny za finanční podpory

Loga eu fondy

Fond mikroprojektů